Greenlee Communications LS60LA230
LS60LA230 picture photo
Mfg. Part Number
LS60LA230
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
DRIVER PUNCH 230V AC ADAPTER
Datasheet Download
LS60LA230.pdf
Availability of LS60LA230
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
LS60LA230 Order Process
Ship out your order
Specifications of LS60LA230
Internal Part NumberEIS-LS60LA230
Lead Free Status / RoHS StatusNot applicable / Not applicable
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LS60LA230
Related LinksLS60, LS60LA230 Datasheet, Greenlee Communications Distributor
LS60LA230 Details Description
Related parts for LS60LA230
IC OPAMP BUFFER 165MHZ RRO 8SO datasheet.pdf
IC DUART 44PLCC datasheet.pdf
IC PLL CLK MULTIPLIER 8-SOIC datasheet.pdf
CAP CER 0.047UF 16V X5R 0402 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 400W datasheet.pdf
RES 3.16 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 80V RADIAL datasheet.pdf
CONN MMCX JACK R/A 50 OHM SMD datasheet.pdf
HEADER datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 10POS JAM NUT PIN datasheet.pdf
KM40S KOMAX datasheet.pdf
CAP FILM 820NF 5% 850VDC AXIAL datasheet.pdf