TPK America LLC M17A-1101
M17A-1101 picture photo
Mfg. Part Number
M17A-1101
Manufacturer
Product Category
Monitors
Brief Description
MONITOR TRU 17" TOUCH DESKTOP
Datasheet Download
M17A-1101.pdf
Availability of M17A-1101
QUANTITY
M17A-1101 Order Process
Ship out your order
Specifications of M17A-1101
Internal Part NumberEIS-M17A-1101
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Computers, Office - Components, Accessories
FamilyMonitors
SeriesTRu Touch
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)M17A-1101
Related LinksM17A, M17A-1101 Datasheet, TPK America LLC Distributor
M17A-1101 Details Description
Related parts for M17A-1101
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20QSOP datasheet.pdf
FIXED IND 118UH 380MA 1.2 OHM datasheet.pdf
OSC XO 224.000MHZ LVDS SMD datasheet.pdf
CAP CER 2400PF 500V NP0 1812 datasheet.pdf
CONV DC/DC 10W 18-75VIN +/-15V datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 10POS STR 3.5MM datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS INLINE PIN datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS IN-LINE datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X20MM R-TAB T412 datasheet.pdf
FIXED IND 1.5UH 0.39A 2W THT datasheet.pdf