Bel Fuse Inc. M3933/25-12S
M3933/25-12S picture photo
Mfg. Part Number
M3933/25-12S
Brief Description
ATTENUATOR SMA QPL SCREENED
Datasheet Download
M3933/25-12S.pdf
Availability of M3933/25-12S
QUANTITY
M3933/25-12S Order Process
Ship out your order
Specifications of M3933/25-12S
Internal Part NumberEIS-M3933/25-12S
Series-
Attenuation Value12dB
Tolerance±0.3dB
Frequency Range0Hz ~ 2GHz
Power (Watts)2W
Impedance50 Ohm
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)M3933/25-12S
Related LinksM3933/, M3933/25-12S Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
M3933/25-12S Details Description
Related parts for M3933/25-12S
CONN PLUG 5POS W/PINS SOLDER datasheet.pdf
RES SMD 61.9 OHM 0.1% 1/3W 1210 datasheet.pdf
SENS PROX M30 8MM DC NO 2M datasheet.pdf
MOSFET N-CH 55V 28.43A LFPAK datasheet.pdf
CAP ALUM 3300UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
DISPLAY 565NM GRN 2DIG 0.3" SMD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 12POS PIN datasheet.pdf
DIN-POWER CRIMP 3 M PL1 2500 R datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 28 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
IC LIGHT TO DGTL CONV 6DFN datasheet.pdf
MOSFET N-CH 500V 26A datasheet.pdf