ITT Cannon, LLC M83513/04-B12N
M83513/04-B12N picture photo
Mfg. Part Number
M83513/04-B12N
Manufacturer
Product Category
D-Sub Cables
Brief Description
MICRO 15C S /33 10CR 36" NI
Datasheet Download
M83513/04-B12N.pdf
Availability of M83513/04-B12N
QUANTITY
M83513/04-B12N Order Process
Ship out your order
Specifications of M83513/04-B12N
Internal Part NumberEIS-M83513/04-B12N
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)M83513/04-B12N
Related LinksM83513/, M83513/04-B12N Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
M83513/04-B12N Details Description
Related parts for M83513/04-B12N
VARISTOR 351V 400A DISC 5MM datasheet.pdf
CONN L/FORK INSUL 16-14 AWG #4 datasheet.pdf
TVS DIODE 26VWM 47.9VC SMA datasheet.pdf
EMITTER IR 890NM 50MA T-1 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
IC PSRAM 8MBIT 70NS 54VFBGA datasheet.pdf
FIXED IND 6.8UH 390MA 920 MOHM datasheet.pdf
SUB-MIN SKT/CARRIER datasheet.pdf
CONN RCPT 19POS PNL MNT SKT CRMP datasheet.pdf