Amphenol Pcd M85049/52S10A
M85049/52S10A picture photo
Mfg. Part Number
M85049/52S10A
Brief Description
CONN BACKSHELL
Datasheet Download
M85049/52S10A.pdf
Availability of M85049/52S10A
QUANTITY
M85049/52S10A Order Process
Ship out your order
Specifications of M85049/52S10A
Internal Part NumberEIS-M85049/52S10A
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)M85049/52S10A
Related LinksM85049, M85049/52S10A Datasheet, Amphenol Pcd Distributor
M85049/52S10A Details Description
Related parts for M85049/52S10A
FIXED IND 120UH 1.6A 250 MOHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 10POS DIP .050 SLD datasheet.pdf
IC CHARGE/PWR MGMT SNGL 20-QFN datasheet.pdf
PHYCEIVER LOW PWR 3.3V 64-TQFP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 8POS JAM NUT SCKT datasheet.pdf
RES 51K OHM 2% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
IC CLOCK CK505 PCIE INTEL 32QFN datasheet.pdf
3M 1.0KW 1.5KW POWER CABLE datasheet.pdf
VARISTOR 24.3V 8KA DISC 20MM datasheet.pdf
CAP CER 68PF 200V NP0 0805 datasheet.pdf
FUSE AUTO 7.5A 32VDC BLADE MINI datasheet.pdf