Laird Technologies IAS MAF25018
MAF25018 picture photo
Mfg. Part Number
MAF25018
Manufacturer
Product Category
RF Accessories
Brief Description
MPOL GUARD MOUNT FIX MCXM
Datasheet Download
MAF25018.pdf
Availability of MAF25018
QUANTITY
MAF25018 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAF25018
Internal Part NumberEIS-MAF25018
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category RF/IF and RFID
FamilyRF Accessories
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAF25018
Related LinksMAF2, MAF25018 Datasheet, Laird Technologies IAS Distributor
MAF25018 Details Description
Related parts for MAF25018
FIXED IND 100UH 158MA 8 OHM SMD datasheet.pdf
RES SMD 68.1KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
BIT PHILLIPS SZ3 5" datasheet.pdf
RES SMD 33K OHM 5% 1/32W 01005 datasheet.pdf
CARDEDGE 44POS DUAL .100 GREEN datasheet.pdf
IC SYNC BUCK PWM CONV 28-HTSSOP datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 18-22 AWG 0.250" (6.35mm) Crimp datasheet.pdf
CONN HEADR 32POS .100" DUAL ROW datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL datasheet.pdf
RES 33K OHM 1W 2% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS BOX MNT SKT datasheet.pdf