Vishay/BCcomponents MAL204831471E3
MAL204831471E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL204831471E3
Brief Description
470UF 50V 12,5X20MM 105C 3000H
Datasheet Download
MAL204831471E3.pdf
Availability of MAL204831471E3
QUANTITY
MAL204831471E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL204831471E3
Internal Part NumberEIS-MAL204831471E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL204831471E3
Related LinksMAL2048, MAL204831471E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL204831471E3 Details Description
Related parts for MAL204831471E3
VARISTOR 270V 10KA DISC 20MM datasheet.pdf
CONN RCPT 24POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CONN FIBER LC PLUG SMPLX 125UM datasheet.pdf
CONN RCPT 42POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
POT 2.0K OHM CERM 2W +/-100 PPM datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5.08MM datasheet.pdf
CAP CER 220PF 50V X5R 0402 datasheet.pdf