Vishay/BCcomponents MAL205948221E3
MAL205948221E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL205948221E3
Brief Description
220UF 385V 30X50MM 105C 10000H
Datasheet Download
MAL205948221E3.pdf
Availability of MAL205948221E3
QUANTITY
MAL205948221E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL205948221E3
Internal Part NumberEIS-MAL205948221E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL205948221E3
Related LinksMAL2059, MAL205948221E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL205948221E3 Details Description
Related parts for MAL205948221E3
CAP THIN FILM 0.5PF 25V 0402 datasheet.pdf
CONN MAGJACK 4PORT 100 BASE-TX datasheet.pdf
CAP CER 3900PF 50V NP0 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 80W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 100W datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
Connector Receptacle 10 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf