Vishay/BCcomponents MAL212325331
MAL212325331 picture photo
Mfg. Part Number
MAL212325331
Brief Description
330UF 16V 10,3X32,0MM 125C 20000
Datasheet Download
MAL212325331.pdf
Availability of MAL212325331
QUANTITY
MAL212325331 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL212325331
Internal Part NumberEIS-MAL212325331
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL212325331
Related LinksMAL212, MAL212325331 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL212325331 Details Description
Related parts for MAL212325331
IC BUFFER NON-INVERTING SOT23-5 datasheet.pdf
SENSOR 75PSI M20-1.5 6G .5-4.5V datasheet.pdf
BOARD EVAL SER LATTICEECP3-95EA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 80W datasheet.pdf
CAP CER 2.5PF 200V NP0 RADIAL datasheet.pdf
RES 499K OHM 1/20W 1% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X20MM L-TAB T766 datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.5A 16TDFN datasheet.pdf