Vishay/BCcomponents MAL212364471
MAL212364471 picture photo
Mfg. Part Number
MAL212364471
Brief Description
470UF 10V 10,3X32,0MM 125C 20000
Datasheet Download
MAL212364471.pdf
Availability of MAL212364471
QUANTITY
MAL212364471 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL212364471
Internal Part NumberEIS-MAL212364471
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL212364471
Related LinksMAL212, MAL212364471 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL212364471 Details Description
Related parts for MAL212364471
MOSFET N-CH 600V 2A DPAK datasheet.pdf
FIXED IND 248UH 830MA 600 MOHM datasheet.pdf
CAP FILM 0.1UF 10% 100VDC RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 590 OHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC MIXER 3.3-3.8GHZ UP 32VQFN datasheet.pdf
BOOT MOLDED datasheet.pdf
DIN RAIL RELAY MOD DPDT 120VAC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W datasheet.pdf
RES 49.3 OHM 1W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X10MM XCUT datasheet.pdf
MODULE SCHOTTKY 400A ADDAPAK datasheet.pdf