Vishay/BCcomponents MAL212385331E3
MAL212385331E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL212385331E3
Brief Description
330UF 16V 10,3X32,0MM 125C 20000
Datasheet Download
MAL212385331E3.pdf
Availability of MAL212385331E3
QUANTITY
MAL212385331E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL212385331E3
Internal Part NumberEIS-MAL212385331E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL212385331E3
Related LinksMAL2123, MAL212385331E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL212385331E3 Details Description
Related parts for MAL212385331E3
MACH SCRW RND SLOT 1/4-20 100/PK datasheet.pdf
CAP CER 12PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
SDE SAHT 24-28 D-2S DYNAMIC datasheet.pdf
CONN RCPT 19POS CBL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W datasheet.pdf
CIR CABLE W/DSUB SCKT 50POS 2M datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 0.3A 8HTSOP-J datasheet.pdf
FERRITE CHIP 1000 OHM 250MA 0402 datasheet.pdf
CAP ALUM 8200UF 400V SCREW datasheet.pdf