Vishay/BCcomponents MAL213216471E3
MAL213216471E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL213216471E3
Brief Description
470UF 25V 12,5X30MM 85C 15000H
Datasheet Download
MAL213216471E3.pdf
Availability of MAL213216471E3
QUANTITY
MAL213216471E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL213216471E3
Internal Part NumberEIS-MAL213216471E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package260
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL213216471E3
Related LinksMAL2132, MAL213216471E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL213216471E3 Details Description
Related parts for MAL213216471E3
FIXED IND 270UH 3.3A 160 MOHM TH datasheet.pdf
Connector Receptacle 45 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
BOARD DAUGHTER EZ EXTENDER datasheet.pdf
TVS DIODE 36.8VWM 59.3VC 1.5KE datasheet.pdf
CONN MEM SOCKET DDR3 204POS SMD datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
BRD SPT SNAP LOCK NYLON 5/8" datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 25W datasheet.pdf