Vishay/BCcomponents MAL214055471E3
MAL214055471E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL214055471E3
Brief Description
470UF 16V 10X16MM 125C 3000H
Datasheet Download
MAL214055471E3.pdf
Availability of MAL214055471E3
QUANTITY
MAL214055471E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL214055471E3
Internal Part NumberEIS-MAL214055471E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL214055471E3
Related LinksMAL2140, MAL214055471E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL214055471E3 Details Description
Related parts for MAL214055471E3
IC DAC 12BIT MULT SRL 20-SSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CAP FILM 10000PF 5% 1.6KVDC RAD datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 18POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
ROUND SPACER 0.047" NYLON 23.5MM datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 11POS PIN datasheet.pdf
LP 5.00/135/6 OG datasheet.pdf
FIXED IND 1.8UH 434MA 1.1 OHM datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X25MM L-TAB datasheet.pdf
508 TB SPR PLU HOOK/E WF datasheet.pdf
EJECTOR PCB 1.25" NYLON LIME datasheet.pdf
CAP CER 20PF 200V NP0 0805 datasheet.pdf