Vishay/BCcomponents MAL214851332E3
MAL214851332E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL214851332E3
Brief Description
3300UF 50V 18X35MM 105C 3000H
Datasheet Download
MAL214851332E3.pdf
Availability of MAL214851332E3
QUANTITY
MAL214851332E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL214851332E3
Internal Part NumberEIS-MAL214851332E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL214851332E3
Related LinksMAL2148, MAL214851332E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL214851332E3 Details Description
Related parts for MAL214851332E3
CONN EDGECARD 72POS .100 R/A DIP datasheet.pdf
CONN IDC HEADER GOLD 3POS 24AWG datasheet.pdf
IC LED Driver DC DC Controller Backlight 16-SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CONN HEADER 7POS 3.81MM BLACK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .156" datasheet.pdf
DSUB 25 F SOD D FLO TIN datasheet.pdf
CBL ASSEM X.FL - X.FL 100MM datasheet.pdf
SWITCH PLNGR SPST-NO 0.1A datasheet.pdf