Vishay/BCcomponents MAL215060471E3
MAL215060471E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL215060471E3
Brief Description
470UF 35V 10X20MM 105C 6000H
Datasheet Download
MAL215060471E3.pdf
Availability of MAL215060471E3
QUANTITY
MAL215060471E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL215060471E3
Internal Part NumberEIS-MAL215060471E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL215060471E3
Related LinksMAL2150, MAL215060471E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL215060471E3 Details Description
Related parts for MAL215060471E3
TRIMMER 500 OHM 0.125W SMD datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 50V X7R AXIAL datasheet.pdf
IC RS232 MULT-CH DVR/RCV 32-VQFN datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 8POS VERT 5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W datasheet.pdf
MINI MI II 2ROW RELAY WAFER ASSY datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 16POS SKT datasheet.pdf
CAP ALUM 56000UF 20% 50V SCREW datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR ROCKER datasheet.pdf
IC MOTOR CONTROLLER PAR 16SSOP datasheet.pdf
RES 240 OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf