Vishay/BCcomponents MAL215677153E3
MAL215677153E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL215677153E3
Brief Description
15000UF 40V 30X50MM 85C 5000H
Datasheet Download
MAL215677153E3.pdf
Availability of MAL215677153E3
QUANTITY
MAL215677153E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL215677153E3
Internal Part NumberEIS-MAL215677153E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL215677153E3
Related LinksMAL2156, MAL215677153E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL215677153E3 Details Description
Related parts for MAL215677153E3
IC CPLD 256MC 7.5NS 144TQFP datasheet.pdf
MOSFET 2N-CH 60V 0.115A SC70-6 datasheet.pdf
IC REG LDO 15V 1A TO220-3 datasheet.pdf
CABLE ASSY BOWDEN datasheet.pdf
RES 3.16 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 357K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC EXCALIBUR ARM 1020FBGA datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN EDGE HL .100 43POS datasheet.pdf
CONN RCPT 15POS PNL MNT SLDR datasheet.pdf
RING CORE DBL CHOKE 2.7MH 24A datasheet.pdf