Vishay/BCcomponents MAL215972122E3
MAL215972122E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL215972122E3
Brief Description
1200UF 200V 35X35MM 105C 5000H
Datasheet Download
MAL215972122E3.pdf
Availability of MAL215972122E3
QUANTITY
MAL215972122E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL215972122E3
Internal Part NumberEIS-MAL215972122E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL215972122E3
Related LinksMAL2159, MAL215972122E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL215972122E3 Details Description
Related parts for MAL215972122E3
IC REG SWITCHD CAP 5V 20HTSSOP datasheet.pdf
CORD PATCH BANANA PLUG 18" BROWN datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 1:2 3GHZ 8SOIC datasheet.pdf
IC D-TYPE LATCH SGL 3-ST 20SO datasheet.pdf
LED YELLOW CLEAR 2PLCC SMD datasheet.pdf
FIXED IND 470NH 30A 1.7 MOHM SMD datasheet.pdf
COMMON MODE CHOKE 6800 UH 25% datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X10MM XCUT T412 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 5 Circuit 0.563" (14.30mm) datasheet.pdf
TERM BLOCK datasheet.pdf
IC REG ADJ 3A datasheet.pdf