Vishay/BCcomponents MAL219827221E3
MAL219827221E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL219827221E3
Brief Description
220UF 450V 25X50MM 85C 15000H
Datasheet Download
MAL219827221E3.pdf
Availability of MAL219827221E3
QUANTITY
MAL219827221E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL219827221E3
Internal Part NumberEIS-MAL219827221E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL219827221E3
Related LinksMAL2198, MAL219827221E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL219827221E3 Details Description
Related parts for MAL219827221E3
IC DRIVER HIGH/LOW SIDE 8DIP datasheet.pdf
IDC CABLE - HKR50H/AE50M/HPL50H datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS IN-LINE CRIMP datasheet.pdf
TVS DIODE 33VWM 53.3VC AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 1.5PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 12VIN 12V DIP DL datasheet.pdf
CONN HDR STR STACK 54POS 2MM T/H datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS CBL MNT W/SCKT datasheet.pdf
TVS DIODE 15.3VWM 25.2VC AXIAL datasheet.pdf
KEYPAD 4X4 MATRIX AL datasheet.pdf
RES SMD 2.08K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf