Maxim Integrated MAX6467XS32D3/V+T
MAX6467XS32D3/V+T picture photo
Mfg. Part Number
MAX6467XS32D3/V+T
Brief Description
IC MPU/RESET CIRC 3.20V SC70-4
Datasheet Download
MAX6467XS32D3/V+T.pdf
Availability of MAX6467XS32D3/V+T
QUANTITY
MAX6467XS32D3/V+T Order Process
Ship out your order
Specifications of MAX6467XS32D3/V+T
Internal Part NumberEIS-MAX6467XS32D3/V+T
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10,000
ResetActive Low
Reset Timeout150 ms Minimum
Voltage - Threshold3.2V
Operating Temperature-40°C ~ 125°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / CaseSC-82A, SOT-343
Supplier Device PackageSC-70-4
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAX6467XS32D3/V+T
Related LinksMAX6467X, MAX6467XS32D3/V+T Datasheet, Maxim Integrated Distributor
MAX6467XS32D3/V+T Details Description
Related parts for MAX6467XS32D3/V+T
IC BUFF DVR TRI-ST 16BIT 48TSSOP datasheet.pdf
CHOKE COMMON MODE 300 OHM SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .100 EYELET datasheet.pdf
XMITTER VERSATILE LINK HORZ datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W datasheet.pdf
CBL 1COND 22AWG 600V SLATE 500' datasheet.pdf
12MHZ USB 2.0 ULPI PHY datasheet.pdf
MOSFET N CH 60V 195A D2PAK datasheet.pdf