Vishay/BCcomponents MBB02070C1334FC100
MBB02070C1334FC100 picture photo
Mfg. Part Number
MBB02070C1334FC100
Brief Description
RES 1.33M OHM 0.6W 1% AXIAL
Datasheet Download
MBB02070C1334FC100.pdf
Availability of MBB02070C1334FC100
QUANTITY
MBB02070C1334FC100 Order Process
Ship out your order
Specifications of MBB02070C1334FC100
Internal Part NumberEIS-MBB02070C1334FC100
PackagingTape & Box (TB)
Resistance (Ohms)1.33M
Tolerance±1%
Power (Watts)0.6W
CompositionThin Film
FeaturesAutomotive AEC-Q200
Temperature Coefficient±50ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / CaseAxial
Supplier Device Package-
Size / Dimension0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MBB02070C1334FC100
Related LinksMBB02070C, MBB02070C1334FC100 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MBB02070C1334FC100 Details Description
Related parts for MBB02070C1334FC100
OPTOISO 3.75KV GATE DRIVER 8SO datasheet.pdf
TRANS PNP 45V 0.1A SOT-23 datasheet.pdf
IC RF/IF LOG DETECTOR 8-DFN datasheet.pdf
IC VIDEO AMP DUAL CMOS 8-DIP datasheet.pdf
RES 1.87K OHM 1/4W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 50W datasheet.pdf
RES 28 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES ARRAY 9 RES 33 OHM 18SOIC datasheet.pdf
WRITE-ON SELF-LAM WIRE MARKER datasheet.pdf
PEDAL VALVE datasheet.pdf
CABLE STRANDED datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 6POS SKT datasheet.pdf