GeneSiC Semiconductor MBR300200CT
MBR300200CT picture photo
Mfg. Part Number
MBR300200CT
Brief Description
DIODE MODULE 300A 200V 2TOWER
Datasheet Download
MBR300200CT.pdf
Availability of MBR300200CT
QUANTITY
MBR300200CT Order Process
Ship out your order
Specifications of MBR300200CT
Internal Part NumberEIS-MBR300200CT
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MBR300200CT
Related LinksMBR30, MBR300200CT Datasheet, GeneSiC Semiconductor Distributor
MBR300200CT Details Description
Related parts for MBR300200CT
CONN FAKRA JACK R/A 50 OHM CRIMP datasheet.pdf
RES SMD 68.1KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
R/A GUIDE PIN HDR ASSY. datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 14POS VERT 5MM datasheet.pdf
RES SMD 1.47K OHM 1% 3/4W 1210 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W datasheet.pdf
RES 301 OHM 1W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
CMD PIN TERM 5 MICRO GOLD datasheet.pdf
CONN T-STUCK datasheet.pdf
TL4019-3, 24VAC, PTR, 2NC+1NO+1N datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 1500-4220 CMA 0.250" (6.35mm) Crimp datasheet.pdf