GeneSiC Semiconductor MBR600200CT
MBR600200CT picture photo
Mfg. Part Number
MBR600200CT
Brief Description
DIODE MODULE 600A 150V 2TOWER
Datasheet Download
MBR600200CT.pdf
Availability of MBR600200CT
QUANTITY
MBR600200CT Order Process
Ship out your order
Specifications of MBR600200CT
Internal Part NumberEIS-MBR600200CT
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MBR600200CT
Related LinksMBR60, MBR600200CT Datasheet, GeneSiC Semiconductor Distributor
MBR600200CT Details Description
Related parts for MBR600200CT
FUSE PTC RESETTABLE 8A HOLD datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 1:4 75MHZ 8SOIC datasheet.pdf
CARDEDGE LO PRO 25POS .156 GRN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC DETECT/REG 400MA 3.3V SOT89-5 datasheet.pdf
CONN HEADER .8MM 80POS SMD datasheet.pdf
FIXED IND 27UH 300MA 1.1 OHM SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 250W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W datasheet.pdf
IC REG LDO 1.4V 0.2A 5TSOP datasheet.pdf