GeneSiC Semiconductor MBRH120200R
MBRH120200R picture photo
Mfg. Part Number
MBRH120200R
Brief Description
DIODE MODULE 200V 120A D-67
Datasheet Download
MBRH120200R.pdf
Availability of MBRH120200R
QUANTITY
MBRH120200R Order Process
Ship out your order
Specifications of MBRH120200R
Internal Part NumberEIS-MBRH120200R
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MBRH120200R
Related LinksMBRH1, MBRH120200R Datasheet, GeneSiC Semiconductor Distributor
MBRH120200R Details Description
Related parts for MBRH120200R
CAP TANT 680UF 6.3V 10% 2924 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 5VIN 15VOUT SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 25W datasheet.pdf
CONN INLINE PLUG 16PIN SLD CUP datasheet.pdf
CONN COUPLER 15A 240V 21FT CABLE datasheet.pdf
IC FLASH 256MBIT 80MHZ 16SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT 12POS PNL MNT PIN datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X20MM XCUT T412 datasheet.pdf
HIGH PASS FILTER 100.000MHZ BNC datasheet.pdf