Cornell Dubilier Electronics MC22FF681F-TF
MC22FF681F-TF picture photo
Mfg. Part Number
MC22FF681F-TF
Brief Description
CAP MICA 680PF 1% 1KV 2220
Datasheet Download
MC22FF681F-TF.pdf
Availability of MC22FF681F-TF
QUANTITY
MC22FF681F-TF Order Process
Ship out your order
Specifications of MC22FF681F-TF
Internal Part NumberEIS-MC22FF681F-TF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
SeriesMC
PackagingTape & Reel (TR)
Capacitance680pF
Tolerance±1%
Voltage - Rated1000V (1kV)
Lead Spacing-
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
FeaturesRF, High Q, Low Loss
Size / Dimension0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)0.157" (4.00mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MC22FF681F-TF
Related LinksMC22FF, MC22FF681F-TF Datasheet, Cornell Dubilier Electronics Distributor
MC22FF681F-TF Details Description
Related parts for MC22FF681F-TF
IC DDR SDRAM 1GBIT 6NS 66TSOP datasheet.pdf
CABLE TIE 40LB RED 6.1" datasheet.pdf
CA,62.5,MTRJ-ST datasheet.pdf
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN datasheet.pdf
CONN PLUG 1POS RT ANG W/SKTS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf