ITT Cannon, LLC MDM-100SH005K
MDM-100SH005K picture photo
Mfg. Part Number
MDM-100SH005K
Brief Description
MICRO 100 F 30" RBW JACKS
Datasheet Download
MDM-100SH005K.pdf
Availability of MDM-100SH005K
QUANTITY
MDM-100SH005K Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-100SH005K
Internal Part NumberEIS-MDM-100SH005K
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-100SH005K
Related LinksMDM-10, MDM-100SH005K Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-100SH005K Details Description
Related parts for MDM-100SH005K
PHOTO TRANS BLACK LENS 910NM SMD datasheet.pdf
RES SMD 536 OHM 0.25% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
RES 1.6 OHM 3W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC FPGA 268 I/O 484FBGA datasheet.pdf
CONN HEADER .100" SNGL R/A 15POS datasheet.pdf
3G3DV IP21 / NEMA 1, ENCLOSURE datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M2 NYLON 15MM datasheet.pdf