ITT Cannon, LLC MDM-100SH048P
MDM-100SH048P picture photo
Mfg. Part Number
MDM-100SH048P
Brief Description
MICRO 100C S 48" RBW JACKP
Datasheet Download
MDM-100SH048P.pdf
Availability of MDM-100SH048P
QUANTITY
MDM-100SH048P Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-100SH048P
Internal Part NumberEIS-MDM-100SH048P
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-100SH048P
Related LinksMDM-10, MDM-100SH048P Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-100SH048P Details Description
Related parts for MDM-100SH048P
HEATSINK TO-220 TABS BLACK datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V datasheet.pdf
CONN RECT TONG 16-14AWG #8 PIDG datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 6POS WALL MT PIN datasheet.pdf
CONN HEADER 24POS R/A .100 GOLD datasheet.pdf
IC OPAMP GP 4MHZ RRO 8MSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
IC GATE NAND 1CH 3-INP SOT-363 datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
LED MODULE 8" 8100LM 3500K 80CRI datasheet.pdf
RES 24K OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf