ITT Cannon, LLC MDM-100SHC26K
MDM-100SHC26K picture photo
Mfg. Part Number
MDM-100SHC26K
Brief Description
MICRO 100C S 8" WHT JACKS
Datasheet Download
MDM-100SHC26K.pdf
Availability of MDM-100SHC26K
QUANTITY
MDM-100SHC26K Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-100SHC26K
Internal Part NumberEIS-MDM-100SHC26K
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-100SHC26K
Related LinksMDM-10, MDM-100SHC26K Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-100SHC26K Details Description
Related parts for MDM-100SHC26K
MOUNTING BUTTON 0.330" NYLN NRTL datasheet.pdf
HEX STANDOFF M2.5 ALUMINUM 18MM datasheet.pdf
CONN TERM INSERT 3POS PIN SCREW datasheet.pdf
CARD RACK 6UX19X15.75 SNAP-IN datasheet.pdf
Connector Receptacle 19 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 20V 5A PMDT datasheet.pdf
FIXED IND 7.5NH 680MA 104 MOHM datasheet.pdf
SENSOR CURRENT FLUX GATE 25A AC datasheet.pdf
RES SMD 110 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD datasheet.pdf
DIODE ZENER 27V 1.25W DO204AL datasheet.pdf