ITT Cannon, LLC MDM-9SH010B
MDM-9SH010B picture photo
Mfg. Part Number
MDM-9SH010B
Manufacturer
Product Category
D-Sub Cables
Brief Description
MICRO 9 F 30" YEL
Datasheet Download
MDM-9SH010B.pdf
Availability of MDM-9SH010B
QUANTITY
MDM-9SH010B Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-9SH010B
Internal Part NumberEIS-MDM-9SH010B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-9SH010B
Related LinksMDM-9, MDM-9SH010B Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-9SH010B Details Description
Related parts for MDM-9SH010B
RES 470 OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
SENSOR TEMP I2C/SMBUS 8MSOP datasheet.pdf
CAP CER 100PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf
RES 270K OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
LED GREEN CLEAR 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W datasheet.pdf
RES 56.2 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 32.4K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 680NH 150MA 350 MOHM datasheet.pdf