TDK Corporation MMZ1005Y-241C
MMZ1005Y-241C picture photo
Mfg. Part Number
MMZ1005Y-241C
Brief Description
FERRITE CHIP BEAD
Datasheet Download
MMZ1005Y-241C.pdf
Availability of MMZ1005Y-241C
QUANTITY
MMZ1005Y-241C Order Process
Ship out your order
Specifications of MMZ1005Y-241C
Internal Part NumberEIS-MMZ1005Y-241C
FamilyFerrite Beads and Chips
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MMZ1005Y-241C
Related LinksMMZ100, MMZ1005Y-241C Datasheet, TDK Corporation Distributor
MMZ1005Y-241C Details Description
Related parts for MMZ1005Y-241C
RES SMD 25.5OHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CBL RIBN 16COND 0.050 BLACK 100' datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CAP CER 0.015UF 25V X7R 0603 datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 4KB FLASH 20LSSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 25W datasheet.pdf
CONN PLUG 21POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
IDE ADAPTER BOARD datasheet.pdf
RES 402K OHM 1.75W 1% AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 12V 1.85W SOD64 datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 63V SMD datasheet.pdf