Rohm Semiconductor MNR12ERAPJ330
MNR12ERAPJ330 picture photo
Mfg. Part Number
MNR12ERAPJ330
Brief Description
RES ARRAY 2 RES 33 OHM 0606
Datasheet Download
MNR12ERAPJ330.pdf
Availability of MNR12ERAPJ330
QUANTITY
MNR12ERAPJ330 Order Process
Ship out your order
Specifications of MNR12ERAPJ330
Internal Part NumberEIS-MNR12ERAPJ330
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
PackagingTape & Reel (TR)
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)33
Tolerance±5%
Number of Resistors2
Number of Pins4
Power Per Element62.5mW
Temperature Coefficient±200ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Applications-
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case0606, Convex
Supplier Device Package-
Size / Dimension0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Height0.022" (0.55mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MNR12ERAPJ330
Related LinksMNR12E, MNR12ERAPJ330 Datasheet, Rohm Semiconductor Distributor
MNR12ERAPJ330 Details Description
Related parts for MNR12ERAPJ330
IC AMP AUDIO PWR 45W MULTIWATT11 datasheet.pdf
TRIAC SENS GATE 800V 12A TO220AB datasheet.pdf
RES SMD 0.006 OHM 5% 2W 2512 datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 25W datasheet.pdf
CAP TANT 0.039UF 10% 100V AXIAL datasheet.pdf
IPD M18 NONSHLD 3W SPST M12 datasheet.pdf
CONN EDGE .100 12POS HL LOW P datasheet.pdf
CONN EDGE .100 60POS HL LOW P datasheet.pdf