Rohm Semiconductor MNR14E0ABJ114
MNR14E0ABJ114 picture photo
Mfg. Part Number
MNR14E0ABJ114
Brief Description
RES ARRAY 4 RES 110K OHM 1206
Datasheet Download
MNR14E0ABJ114.pdf
Availability of MNR14E0ABJ114
QUANTITY
MNR14E0ABJ114 Order Process
Ship out your order
Specifications of MNR14E0ABJ114
Internal Part NumberEIS-MNR14E0ABJ114
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)110k
Tolerance±5%
Number of Resistors4
Number of Pins8
Power Per Element62.5mW
Temperature Coefficient±200ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Supplier Device Package-
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.024" (0.60mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MNR14E0ABJ114
Related LinksMNR14E, MNR14E0ABJ114 Datasheet, Rohm Semiconductor Distributor
MNR14E0ABJ114 Details Description
Related parts for MNR14E0ABJ114
CONN HOUSING 5POS .100 SINGLE datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 23POS VERT 3.5MM datasheet.pdf
IC DUAL MONO MULTIVIB 16-TSSOP datasheet.pdf
CAP ALUM 56UF 20% 10V SMD datasheet.pdf
POSITION DRIVER 200VAC 50A datasheet.pdf
CONN HEADER 26POS T/H datasheet.pdf