Rohm Semiconductor MNR14ERAPJ111
MNR14ERAPJ111 picture photo
Mfg. Part Number
MNR14ERAPJ111
Brief Description
RES ARRAY 4 RES 110 OHM 1206
Datasheet Download
MNR14ERAPJ111.pdf
Availability of MNR14ERAPJ111
QUANTITY
MNR14ERAPJ111 Order Process
Ship out your order
Specifications of MNR14ERAPJ111
Internal Part NumberEIS-MNR14ERAPJ111
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)110
Tolerance±5%
Number of Resistors4
Number of Pins8
Power Per Element62.5mW
Temperature Coefficient±200ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Supplier Device Package-
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.024" (0.60mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MNR14ERAPJ111
Related LinksMNR14E, MNR14ERAPJ111 Datasheet, Rohm Semiconductor Distributor
MNR14ERAPJ111 Details Description
Related parts for MNR14ERAPJ111
RELAY OPTOMOS 170MA DP 8-SMD datasheet.pdf
RES SMD 620K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 20V 20% 1206 datasheet.pdf
IC SRAM 9MBIT 133MHZ 119BGA datasheet.pdf
RES 8.06K OHM 10W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 2.71K OHM 2W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
MULTI-PAIR 24COND 24AWG 100' datasheet.pdf
FRAME GROMMET ELASTOMER GRAY datasheet.pdf
25+25 DIL HORIZ PIN HDR datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 1.8V SMD datasheet.pdf