TE Connectivity Raychem Cable Protection MP-478175-5-8A
MP-478175-5-8A picture photo
Mfg. Part Number
MP-478175-5-8A
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
LABEL ID PRODUCT
Datasheet Download
MP-478175-5-8A.pdf
Availability of MP-478175-5-8A
QUANTITY
MP-478175-5-8A Order Process
Ship out your order
Specifications of MP-478175-5-8A
Internal Part NumberEIS-MP-478175-5-8A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package20,000
Category Computers, Office - Components, Accessories
FamilyLabels, Labeling
SeriesMP
Packaging5000 per Roll
TypeLabel
Label TypeDie-Cut
Label Size1.88" x 0.69" (47.8mm x 17.5mm)
MaterialMetallized Polyester
ColorSilver
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MP-478175-5-8A
Related LinksMP-4781, MP-478175-5-8A Datasheet, TE Connectivity Raychem Cable Protection Distributor
MP-478175-5-8A Details Description
Related parts for MP-478175-5-8A
CONVERTER DC/DC 12V OUT 1W datasheet.pdf
CONN RCPT 92POS DUAL .05" SMD datasheet.pdf
RES SMD 68.1K OHM 1% 3/4W 1812 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 600V 2.4A IPAK datasheet.pdf
SSD 104GB 2.5" SATA datasheet.pdf
IC DRIVER HISIDE QUAD POWERSSO24 datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 1A 10TDFN datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 50 Position Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
IC CPLD 8MC 15NS 20DIP datasheet.pdf
DOCKING FRAME SZB24 datasheet.pdf
RES 820 OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 68NF 5% 250VDC RAD datasheet.pdf