Spectra Symbol MP1-L-0500-203-5%-RH
MP1-L-0500-203-5%-RH picture photo
Mfg. Part Number
MP1-L-0500-203-5%-RH
Brief Description
SENSOR MAGNETOPOT 20K OHM 500MM
Datasheet Download
MP1-L-0500-203-5%-RH.pdf
Availability of MP1-L-0500-203-5%-RH
QUANTITY
MP1-L-0500-203-5%-RH Order Process
Ship out your order
Specifications of MP1-L-0500-203-5%-RH
Internal Part NumberEIS-MP1-L-0500-203-5%-RH
Function-
Package / CaseCantilever Piezo Film (Wafer)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MP1-L-0500-203-5%-RH
Related LinksMP1-L-0500, MP1-L-0500-203-5%-RH Datasheet, Spectra Symbol Distributor
MP1-L-0500-203-5%-RH Details Description
Related parts for MP1-L-0500-203-5%-RH
MOSFET N-CH 100V 40A TO-220AB datasheet.pdf
RES SMD 169K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
MQS SKT HSG 12P datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 6A 24V datasheet.pdf
CHARGER ADAPTER FOR 460 datasheet.pdf
DGTL ISO 5KV 4CH GEN PURP 16SOIC datasheet.pdf
CONN TERM BLK JUMPER 2POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf
CONN PLUG 9POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
CONN INSERT SHELL RCPT CABLE datasheet.pdf
CAP CER 6.9PF 50V NP0 0201 datasheet.pdf