FFF MRL22GX150002XX2XX
MRL22GX150002XX2XX picture photo
Mfg. Part Number
MRL22GX150002XX2XX
Manufacturer
Product Category
Fiber Optics - Switches, Multiplexers, Demultiplexers
Brief Description
MULTIMODE COUPLER .5M
Datasheet Download
MRL22GX150002XX2XX.pdf
Availability of MRL22GX150002XX2XX
QUANTITY
MRL22GX150002XX2XX Order Process
Ship out your order
Specifications of MRL22GX150002XX2XX
Internal Part NumberEIS-MRL22GX150002XX2XX
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Optoelectronics
FamilyFiber Optics - Switches, Multiplexers, Demultiplexers
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MRL22GX150002XX2XX
Related LinksMRL22GX15, MRL22GX150002XX2XX Datasheet, FFF Distributor
MRL22GX150002XX2XX Details Description
Related parts for MRL22GX150002XX2XX
CONN PLUG 32POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CONN RCPT 9 POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 55POS PIN datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
RES 4.48K OHM 1/2W .5% AXIAL datasheet.pdf
CONN PNL MNT RCPT 1HV(30KV) SKT datasheet.pdf
UNIVERSAL TRIM KIT 1200MM X 1800 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 250W datasheet.pdf
BERGSTIK II DUAL ST datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100" datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 22POS CABLE SKT datasheet.pdf