Amphenol Aerospace Operations MS27467T15F37SC
MS27467T15F37SC picture photo
Mfg. Part Number
MS27467T15F37SC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 37POS SKT
Datasheet Download
MS27467T15F37SC.pdf
Availability of MS27467T15F37SC
QUANTITY
MS27467T15F37SC Order Process
Ship out your order
Specifications of MS27467T15F37SC
Internal Part NumberEIS-MS27467T15F37SC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS27467T15F37SC
Related LinksMS27467, MS27467T15F37SC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
MS27467T15F37SC Details Description
Related parts for MS27467T15F37SC
FIXED IND 6.8UH 1.05A 131 MOHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 38POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
RES SMD 32.4 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 1000V 3A TO-220 datasheet.pdf
RES SMD 432 OHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CARD RACK VME 9UX340MM ASSEMBLED datasheet.pdf
CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG INLINE 3POS SCKT datasheet.pdf
CAP TANT 150UF 10% 15V AXIAL datasheet.pdf
SINGLE ENDED CABLE ASSEMBLY datasheet.pdf
CAP CER 430PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf