Amphenol Aerospace Operations MS27467T25B24P-U
MS27467T25B24P-U picture photo
Mfg. Part Number
MS27467T25B24P-U
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 24POS PIN
Datasheet Download
MS27467T25B24P-U.pdf
Availability of MS27467T25B24P-U
QUANTITY
MS27467T25B24P-U Order Process
Ship out your order
Specifications of MS27467T25B24P-U
Internal Part NumberEIS-MS27467T25B24P-U
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS27467T25B24P-U
Related LinksMS27467T, MS27467T25B24P-U Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
MS27467T25B24P-U Details Description
Related parts for MS27467T25B24P-U
RES SMD 40.2 OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 180 OHM 5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CAP CER 22PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 47K OHM 16SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT 14POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
OSC XO 96.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
SLD 5.08/04/180G 3.2SN OR datasheet.pdf
SGE-245-4-0570L 00450M SFTY EDGE datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS PNL MNT PIN datasheet.pdf