Amphenol Aerospace Operations MS27473E12B35PB
MS27473E12B35PB picture photo
Mfg. Part Number
MS27473E12B35PB
Brief Description
JT 22C 22#22D PIN PLUG
Datasheet Download
MS27473E12B35PB.pdf
Availability of MS27473E12B35PB
QUANTITY
MS27473E12B35PB Order Process
Ship out your order
Specifications of MS27473E12B35PB
Internal Part NumberEIS-MS27473E12B35PB
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS27473E12B35PB
Related LinksMS27473, MS27473E12B35PB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
MS27473E12B35PB Details Description
Related parts for MS27473E12B35PB
CONN HEADER 8POS STR KEY-X 15AU datasheet.pdf
CABLE D-SUB-HMM37H/AE37G/HMM37H datasheet.pdf
CONV DC/DC 10W 1.2VOUT 3.5A SMT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 47POS WALLMNT PINS datasheet.pdf
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 5POS 7.62MM BK datasheet.pdf
KJB 6C 6#22D PIN J/N RECP datasheet.pdf
IC REG LDO 1.2V 0.8A datasheet.pdf