Amphenol Aerospace Operations MS27484E20F35SC
MS27484E20F35SC picture photo
Mfg. Part Number
MS27484E20F35SC
Brief Description
JT 79C 79#22D SKT GRND PLUG
Datasheet Download
MS27484E20F35SC.pdf
Availability of MS27484E20F35SC
QUANTITY
MS27484E20F35SC Order Process
Ship out your order
Specifications of MS27484E20F35SC
Internal Part NumberEIS-MS27484E20F35SC
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS27484E20F35SC
Related LinksMS27484, MS27484E20F35SC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
MS27484E20F35SC Details Description
Related parts for MS27484E20F35SC
Connector Quick Connect Receptacle 12-18 AWG 0.250" (6.35mm) Crimp datasheet.pdf
DIODE ZENER 20V 225MW SOT23-3 datasheet.pdf
IC OPAMP VFB 12MHZ 8SO datasheet.pdf
CONV DC/DC 15V 6.7A SINGLE OUT datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 1:8 700MHZ 24TSSOP datasheet.pdf
CONN PLUG 16POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
MTRJ JACK KIT 62.5/125 BROWN datasheet.pdf
FIXED IND 150UH 61MA 15 OHM TH datasheet.pdf