Amphenol Aerospace Operations MS27505E13B8SA
MS27505E13B8SA picture photo
Mfg. Part Number
MS27505E13B8SA
Brief Description
LJT 8C 8#20 SKT RECP
Datasheet Download
MS27505E13B8SA.pdf
Availability of MS27505E13B8SA
QUANTITY
MS27505E13B8SA Order Process
Ship out your order
Specifications of MS27505E13B8SA
Internal Part NumberEIS-MS27505E13B8SA
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS27505E13B8SA
Related LinksMS27505, MS27505E13B8SA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
MS27505E13B8SA Details Description
Related parts for MS27505E13B8SA
CONN HEADER 50POS .100 R/A GOLD datasheet.pdf
THYRISTOR 170V 400A SMB datasheet.pdf
COUNTER LCD 6 CHAR 20-60V PNL MT datasheet.pdf
RES 511 OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN SMA JACK STR 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
CONN RING TIN 500-600MCM 5/16" datasheet.pdf
RES SMD 16K OHM 0.02% 1/4W 0805 datasheet.pdf
DIODE ZENER 3V 125MW 0402 datasheet.pdf
VS CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 1.3A 244 MOHM datasheet.pdf
XLAMP CXA1304 LED datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .125" datasheet.pdf