Amphenol Industrial MS3106A22-19P W/P CAP
MS3106A22-19P W/P CAP picture photo
Mfg. Part Number
MS3106A22-19P W/P CAP
Brief Description
CONNECTOR MULTI-CONTACT
Datasheet Download
MS3106A22-19P W/P CAP.pdf
Availability of MS3106A22-19P W/P CAP
QUANTITY
MS3106A22-19P W/P CAP Order Process
Ship out your order
Specifications of MS3106A22-19P W/P CAP
Internal Part NumberEIS-MS3106A22-19P W/P CAP
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS3106A22-19P W/P CAP
Related LinksMS3106A22-, MS3106A22-19P W/P CAP Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
MS3106A22-19P W/P CAP Details Description
Related parts for MS3106A22-19P W/P CAP
IC RESET MONITOR 3.08V SOT143-4 datasheet.pdf
RES SMD 34.8KOHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 130POS .100 EXTEND datasheet.pdf
10.8MM GUIDE PIN EXT THR datasheet.pdf
CONN PLUG 16POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 121XBGA datasheet.pdf
LABEL DIE CUT SILVER datasheet.pdf
CAP CER 0.033UF 25V X7R 1206 datasheet.pdf
RES 5.62K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
CONN D-SUB HOUSING PLUG 15POS datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X20MM R-TAB T766 datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL datasheet.pdf