Amphenol Industrial MS3106A28-10PZ-RES
MS3106A28-10PZ-RES picture photo
Mfg. Part Number
MS3106A28-10PZ-RES
Brief Description
ER 7C 3#12 2#8 2#4 PIN PLUG
Datasheet Download
MS3106A28-10PZ-RES.pdf
Availability of MS3106A28-10PZ-RES
QUANTITY
MS3106A28-10PZ-RES Order Process
Ship out your order
Specifications of MS3106A28-10PZ-RES
Internal Part NumberEIS-MS3106A28-10PZ-RES
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS3106A28-10PZ-RES
Related LinksMS3106A28, MS3106A28-10PZ-RES Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
MS3106A28-10PZ-RES Details Description
Related parts for MS3106A28-10PZ-RES
CONN COVER HEADER 10POS datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .156 WW datasheet.pdf
RES 820K OHM 1/4W 10% AXIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 31.6 OHM 1% 20W datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS BOX MNT PIN datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPST-NO 0.4VA 20V datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 155VIN 5.5VOUT 25W datasheet.pdf
XFRMR LAMINATED 6VA THRU HOLE datasheet.pdf
PLASTIC LABEL datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 12V 550W datasheet.pdf
CAP CER 68PF 200V NP0 0603 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 15POS PIN datasheet.pdf