Amphenol Industrial MS3128F24-61SW
MS3128F24-61SW picture photo
Mfg. Part Number
MS3128F24-61SW
Brief Description
PTSE 61C 61#20 SKT RECP
Datasheet Download
MS3128F24-61SW.pdf
Availability of MS3128F24-61SW
QUANTITY
MS3128F24-61SW Order Process
Ship out your order
Specifications of MS3128F24-61SW
Internal Part NumberEIS-MS3128F24-61SW
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS3128F24-61SW
Related LinksMS3128F, MS3128F24-61SW Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
MS3128F24-61SW Details Description
Related parts for MS3128F24-61SW
CBL RIBN 36COND 0.050 GRAY 100' datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100 EYELET datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 16V 20% 2917 datasheet.pdf
SPEAKER 8OHM .4W 85DB 50MM datasheet.pdf
CONN PLUG 39POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CONV DC/DC 0.25W 12V IN 12V OUT datasheet.pdf
CAP CER 0.047UF 100V 10% BX 1812 datasheet.pdf
RES 510K OHM 1W 2% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM XCUT T412 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 19POS JAM NUT PIN datasheet.pdf
CAP FILM 1800PF 10% 630VDC RDL datasheet.pdf