Omron Automation & Safety MS4800B-20-0760-10X-10R
MS4800B-20-0760-10X-10R picture photo
Mfg. Part Number
MS4800B-20-0760-10X-10R
Brief Description
SAFETY LIGHT CURTAIN
Datasheet Download
MS4800B-20-0760-10X-10R.pdf
Availability of MS4800B-20-0760-10X-10R
QUANTITY
MS4800B-20-0760-10X-10R Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800B-20-0760-10X-10R
Internal Part NumberEIS-MS4800B-20-0760-10X-10R
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800B-20-0760-10X-10R
Related LinksMS4800B-20-, MS4800B-20-0760-10X-10R Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MS4800B-20-0760-10X-10R Details Description
Related parts for MS4800B-20-0760-10X-10R
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 120V datasheet.pdf
RES SMD 162 OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 52POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN RCPT 16POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CAP ALUM 8200UF 20% 16V SNAP datasheet.pdf
FUSE BLOK CART 480V 30A DIN RAIL datasheet.pdf
CAP CER 5PF 6KV SL RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 75W datasheet.pdf
SNAP SPADE KRIMPTITE TAPED datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 512KB FLASH 64LQFP datasheet.pdf
CAP CER 24PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf