Omron Automation & Safety MS4800B-40-1320-10X-10R-RM2A
MS4800B-40-1320-10X-10R-RM2A picture photo
Mfg. Part Number
MS4800B-40-1320-10X-10R-RM2A
Manufacturer
Product Category
Optical Sensors - Photoelectric, Industrial
Brief Description
SAFETY LIGHT CURTAIN
Datasheet Download
MS4800B-40-1320-10X-10R-RM2A.pdf
Availability of MS4800B-40-1320-10X-10R-RM2A
QUANTITY
MS4800B-40-1320-10X-10R-RM2A Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800B-40-1320-10X-10R-RM2A
Internal Part NumberEIS-MS4800B-40-1320-10X-10R-RM2A
Category Sensors, Transducers
FamilyOptical Sensors - Photoelectric, Industrial
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800B-40-1320-10X-10R-RM2A
MS4800B-40-1320-10X-10R-RM2A Details Description
Related parts for MS4800B-40-1320-10X-10R-RM2A
IC EEPROM 64KBIT 120NS 28DIP datasheet.pdf
RES SMD 383K OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC GATE OR 4CH 2-INP 14-SOEIAJ datasheet.pdf
BOX ABS GRAY 6.88"L X 4.88"W datasheet.pdf
FIXED IND 120NH 400MA 510 MOHM datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
RES SMD 82 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
D SUB FE RA 3W3_40 A CONTACTS_S4 datasheet.pdf
CRYSTAL 37.400 MHZ 8PF SMT datasheet.pdf
10UF 100V 8,2X11MM 105C 2000H datasheet.pdf