Omron Automation & Safety MS4800S-14-0320-10X-10R
MS4800S-14-0320-10X-10R picture photo
Mfg. Part Number
MS4800S-14-0320-10X-10R
Manufacturer
Product Category
Optical Sensors - Photoelectric, Industrial
Brief Description
SAFETY LIGHT CURTAIN
Datasheet Download
MS4800S-14-0320-10X-10R.pdf
Availability of MS4800S-14-0320-10X-10R
QUANTITY
MS4800S-14-0320-10X-10R Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800S-14-0320-10X-10R
Internal Part NumberEIS-MS4800S-14-0320-10X-10R
Category Sensors, Transducers
FamilyOptical Sensors - Photoelectric, Industrial
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800S-14-0320-10X-10R
Related LinksMS4800S-14-, MS4800S-14-0320-10X-10R Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MS4800S-14-0320-10X-10R Details Description
Related parts for MS4800S-14-0320-10X-10R
CONN PLUG WATERPROOF 5POS FMALE datasheet.pdf
SENS PRX 8MMDIA 2.5MMDIST NPN-NO datasheet.pdf
CONN PLUG 19POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
Crystal 12.3520MHz 30ppm 20pF 40 Ohm -40°C - 85°C Through Hole HC49/US datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W datasheet.pdf
AUTO RESET THERMOSTAT datasheet.pdf
KIT CAP CERM HI FREQ 0201 datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.6A SOT25 datasheet.pdf