Omron Automation & Safety MS4800S-20-1240-10X-10R-RMX
MS4800S-20-1240-10X-10R-RMX picture photo
Mfg. Part Number
MS4800S-20-1240-10X-10R-RMX
Datasheet Download
MS4800S-20-1240-10X-10R-RMX.pdf
Availability of MS4800S-20-1240-10X-10R-RMX
QUANTITY
MS4800S-20-1240-10X-10R-RMX Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800S-20-1240-10X-10R-RMX
Internal Part NumberEIS-MS4800S-20-1240-10X-10R-RMX
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800S-20-1240-10X-10R-RMX
MS4800S-20-1240-10X-10R-RMX Details Description
Related parts for MS4800S-20-1240-10X-10R-RMX
IDC CABLE-ASN16A/ AE16M / APK16A datasheet.pdf
TRANS PREBIAS NPN 150MW SMINI3 datasheet.pdf
FIXED IND 12MH 1.3A 3.04 OHM TH datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .100 R/A PCB datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 710MA 300 MOHM datasheet.pdf
FIXED IND 68UH 810MA 161 MOHM TH datasheet.pdf
CONN SOCKET QFN 40POS GOLD datasheet.pdf
RES 523 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
FILTER SAW IF 456.0MHZ WIMAX SMD datasheet.pdf
TV 5C 5#20 SKT J/N RECP datasheet.pdf
RES SMD 0.47 OHM 1% 1/4W 0603 datasheet.pdf