Omron Automation & Safety MS4800S-40-0840-10X-10R
MS4800S-40-0840-10X-10R picture photo
Mfg. Part Number
MS4800S-40-0840-10X-10R
Datasheet Download
MS4800S-40-0840-10X-10R.pdf
Availability of MS4800S-40-0840-10X-10R
QUANTITY
MS4800S-40-0840-10X-10R Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800S-40-0840-10X-10R
Internal Part NumberEIS-MS4800S-40-0840-10X-10R
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800S-40-0840-10X-10R
Related LinksMS4800S-40-, MS4800S-40-0840-10X-10R Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MS4800S-40-0840-10X-10R Details Description
Related parts for MS4800S-40-0840-10X-10R
CAP CER 15PF 2KV SL/GP RADIAL datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPST-NO 10A 110V datasheet.pdf
FIXED IND 3.3NH 850MA 70 MOHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 120PS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 05VIN +/-05VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W datasheet.pdf
RES 150 OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 619K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 0.001 OHM 1% 4W 4120 datasheet.pdf