Omron Automation & Safety MSF4800A-20-1160
MSF4800A-20-1160 picture photo
Mfg. Part Number
MSF4800A-20-1160
Datasheet Download
MSF4800A-20-1160.pdf
Availability of MSF4800A-20-1160
QUANTITY
MSF4800A-20-1160 Order Process
Ship out your order
Specifications of MSF4800A-20-1160
Internal Part NumberEIS-MSF4800A-20-1160
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSF4800A-20-1160
Related LinksMSF4800A, MSF4800A-20-1160 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MSF4800A-20-1160 Details Description
Related parts for MSF4800A-20-1160
JUMPER-H1501TR/A3048S/H1501TR 5" datasheet.pdf
IC GATE OR 4CH 2-INP 14-SOIC datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 16V X7R 0508 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W datasheet.pdf
RES 14.3K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 64.9K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V datasheet.pdf
D4JL-4PFA-C7-01 datasheet.pdf
IC SURGE STOPPER HV 12-DFN datasheet.pdf
CAP MICA 82PF 1% 500V RADIAL datasheet.pdf
RES 143K OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf