Omron Automation & Safety MSF4800A-20-1200-10X-10R-RM610
MSF4800A-20-1200-10X-10R-RM610 picture photo
Mfg. Part Number
MSF4800A-20-1200-10X-10R-RM610
Brief Description
SAFETY LIGHT CURTAIN
Datasheet Download
MSF4800A-20-1200-10X-10R-RM610.pdf
Availability of MSF4800A-20-1200-10X-10R-RM610
QUANTITY
MSF4800A-20-1200-10X-10R-RM610 Order Process
Ship out your order
Specifications of MSF4800A-20-1200-10X-10R-RM610
Internal Part NumberEIS-MSF4800A-20-1200-10X-10R-RM610
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSF4800A-20-1200-10X-10R-RM610
MSF4800A-20-1200-10X-10R-RM610 Details Description
Related parts for MSF4800A-20-1200-10X-10R-RM610
RES SMD 2.21K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 332 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .156 EXTEND datasheet.pdf
SENSOR 300PSI 7/16-20UNF .5-4.5V datasheet.pdf
RESISTOR BLEEDER 15K OHM 2W datasheet.pdf
OSC XO 94.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
RES 67.3 OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
WDUALOBE CONNECTOR datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.9V 3W DO216AA datasheet.pdf
CONN RCPT 36POS BOX MNT PIN datasheet.pdf